Всеукраїнський Дитячий Конкурс «Mini TOP model 2021 1й сезон»

​Основна мета Конкурсу – виявити найбільш талановитих та обдарованих дітей для подальшої участі в фіналі конкурсу «Mini TOP Model 2021 Grand Final», надати їм можливість розкрити свої здібності, продемонструвати їх широкому загалу та краще пізнати себе.

Організатором дитячого конкурсу є міжнародна агенція моделей Prime model management

Ведучі конкурсу Рудика Єлизавета та Панченко Карина

Переможниці конкурсу Герасимчук Анастасія – Mini TOP model, Кулік Ніка – Vice Mini TOP Model

Головне завдання організаторів – створити атмосферу дружби, взаєморозуміння, доброзичливості між учасниками, сприяти самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів.

Фото LuckyUkraine

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian