Мер Запоріжжя зустрівся з Наталею Могилевською та подякував за сміливість

У День Соборності України, співачка Наталія Могилевська завітала до Запоріжжя з патріотичною виставою «Я вдома». Спектакль відмітив мер та секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

У своїх соцмережах він повідомив, що на жаль, не встиг відвідати саму виставу, але чув багато відгуків про неї  .

«Після вистави я приїхав до Наталії на ділову зустріч і подякував артистці за те, що не побоялася  відвідати наше прифронтове місто та подарувати запоріжцям і щирий сміх, і чисті сльози. А ще за патріотичну позицію та розуміння ситуації.  За готовність разом привертати увагу іноземних партнерів до проблем нашого міста та за слова «Ми в Києві добре знаємо, як зараз страждає  Запоріжжя. 

Наталю, знаємо, що Запоріжжя для вас особливе, в тому що саме тут познайомилися люди, які подарували вам життя – ваші батьки. Тож чекаємо знову в гості на історичну Батьківщину! Разом обовʼязково Переможемо!», – написав Анатолій Куртєв у мережі Instagram. 

https://www.instagram.com/p/CnuyVrZLR8x/?igshid=MDJmNzVkMjY=

З самого початку бойових дій в Україні, Наталія Могилевська приняла для себе рішення не залишати країну та бути вдома, в Києві. Вона впевнена, що народний артист повинен бути із народом. Увесь час артистка надає гуманітарну допомогу, збирає кошти для ЗСУ, виступає на благодійних заходах та збирає аншлаги на своїх виставах «Я вдома»та «Доньки». 

Наступний спектакль “Я вдома” відбудеться 30 січня у Києві. Продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.