Група МАХА презентує відео роботу на сингл «Стало ясно». Сингл з’явився на всіх музичних платформах тривалістю 00:58 сек. – це тимчасове явище, тому що повна версія доступна ексклюзивно на Youtube каналі групи.

«У цій роботі зібрано багато алегорій і глядач може їх розшифрувати та приміряти на себе через свій унікальний та особистий життєвий досвід.

Часто ми перебуваємо в стані помилки і так важливо, щоб «стало зрозуміло куди йти далі», – коментує фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

У кліпі, окрім учасників гурту, акторами виступили живі метелики, які приїхали на зйомки спеціально з Дніпра, та личинки зофобас.

Нагадаємо, що свій останній сингл «Любит- не- любит » гурт МАХА представив на початку червня. Створена мелодія дала гурту новий вектор для експериментів – залучення до співавторства тексту» сонграйтерку Анну Бастон, відому свою співпрацею з Максом Барським та Єгором Крідом.

Стало ясно в YouTube:

https://youtu.be/FV5IpQs88O8

Стало ясно на цифрових платформах:

https://band.link/bENvJ

МАХА у соцмережах:

Facebook

https://www.facebook.com/maxa.band2020

Instagram

https://instagram.com/maxa.band

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».