Популярний український артист Макс Барських max barskih порадував шанувальників незвичайним і навіть унікальним концертом – він виступив на висоті 140 метрів на даху торгового центру в Києві. Виступ також транслювався на величезних екранах, встановлених внизу.

У суботу, 9 жовтня ТРЦ Gulliver відсвяткував свій день народження. Цього року все проходило в космічній тематиці, адже спочатку проходила презентація Мурала “Космічний Всесвіт”. Новий арт-об’єкт країни розташувався на висоті 140 метрів. Це зараз максимально високо розташований мурал, який увійшов в “Рекорд України”.

Ведучою свята була Оля Цибульська, а на сцені виступали такі артисти: Dаntes, TAYANNA, O.Torvald, Злата Огневич, Христина Соловій, Jerry Heil, Анна Трінчер, TamerlanAlena, Alyosha, Karta Svitu, Ingret і Misha Romanova.

Головним хедлайнером святкування на космічній висоті став Макс Барських. Концерт транслювався наживо з екранів і знімався з дрона для масштабного ефекту. Світове шоу та виступ артиста транслювали найбільші фасадні екрани Європи на радість присутніх фанатів.

Шанувальники виконавця, як і він сам, залишилися в захваті від такого незвичайного і яскравого виступу.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».