Масим Міллер: «Я закохався в неї з першого погляду»

Максим Міллер  спортсмен, голова організації дрифтерів, волонтер та власник ресторанів  у Києві. Ексклюзвивно для Вас розповідає про свою родину, знайомтво з дружиною та сімейні традиції

Розкажіть про свою сім’ю?

Я народився в українській великій родині у місті Хмельницькому. Мама математик, батько інженер. Бабусі, дідусі, два дядька та дві тітки, брати, сестри, племінники- нас дуже багато. Але народився я, коли моїй мамі було 43 роки, а отже вся моя велика родина була явно старша, ніж у моїх ровесників. Це означає, що й втрачати всіх рідних я став раніше, ніж решта. На сьогоднішній день я вже втратив маму, тата, брата, дядька, всіх бабусь і дідусів,  але при цьому я став свідком і нових життів – мій син Мілан та діти моїх племінників.

Розкажіть про дружину? Як познайомились?

Мою дружину звуть Діля і закохався я в неї з першого погляду, хоча і познайомили нас далеко до того. Я сумував на весіллі у свого друга, як свідок, а подруги нареченої, підтримуючи мене, просто запитали «а яку б ти хотів дружину».

Я відповів:  “Висока, любить носити підбори, у неї має бути машина і вона повинна вміти на ній їздити”.

Розкажіть про сина?

У мене є син Мілан, наголос на перший склад. Слов’янське ім’я перекладається, як «Милий». Йому вже 2,5 роки і дуже захоплюється всім, що його оточує. Вже почав говорити потихеньку і тому може сказати: “Тату, давай розганятися», або “Тату, хочу за кермо”. Він- все для нас.

Які у вас сімейні традиції?

Як і у всіх, мабуть. Ми любимо збиратися сім’єю та з друзями у свята. Любимо бути разом на Новий Рік та Різдво, любимо разом подорожувати.

Куди їздите подорожувати найчастіше сім’єю? Який вид відпочинку вибираєте?

Нам подобається активний відпочинок, поки що. Ми не можемо сидіти на місці, навіть тепер, коли у нас є син. Лежати на пляжі більше 3-х днів – не наш варіант. Де б ми не були, ми завжди беремо авто в оренду та досліджуємо місцевість. Якщо є можливість кудись проїхатися, то ми обов’язково це робимо. Любимо гори та лижі, любимо море та океан, любимо просто гарні місця і навіть великі міста, в яких вічно шумить трафік.

https://www.instagram.com/whoismiller/

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.