машина з кліпу Майлі Сайрус з’явилась у новому відео Andrey Nechay

Український співак Andrey Nechay, який нещодавно представив сингл «Тільки ти», підготував нову пісню та кліп під назвою «Ти мій кайф». Кохання – це теж зброя, здатна зцілити нашу націю, тому нова пісня – це так звана творча терапія для наших громадян.

Andrey Nechay – автор пісень, R&B та Рop-виконавець. Співак впевнений, що він може зайняти таку популярну світову нішу та популяризувати її українською. 

Дуже свіжий саунд, який сягне кожного серця. Хлопці, надсилайте пісню своїм дівчатам та обов’язково нагадайте, що вони ваш кайф! Навіть, якщо ви зараз на відстані, музика допоможе бути поруч, навіть, коли ви далеко один від одного. 

«Я розумію, що окрім суму та негативних новин потрібно давати людям трішки музики, яка несе любов та найщиріші почуття. Ця пісня неодмінно про емоції. Хочу аби кожен зміг відчути неабияку легкість та вайбовість кліпу та переніс собі цю особливу атмосферу. Обов’язково вмикайте пісню своїй половинці, на романтичних побаченнях або на зустрічах з друзями чи просто їдучі в дорозі» – поділився Andrey Nechay.

Andrey Nechay презентує не лише пісню, а одразу і кліп на нову композицію. Дуже вайбова історія, яка передає атмосферу пісні та показує артиста у дуже неочікуваному амплуа. Цікавим фактом відео стала поява машини Майлі Сайрус, яка була у кліпі Mark Ronson ft. Miley Cyrus – Nothing Breaks Like a Heart. 

Обов’язково додавайте пісню у свій переможний плейлист та переглядайте кліп на офіційному YouTube-каналі Andrey Nechay.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.