На декілька днів Київ перетвориться в міні Україну, де відвідувачі  зможуть побувати у всіх регіонах країни водночас – ДАРТ, МКІП та Visit UKRAINE анонсували безпрецедентний фестиваль  “Мандруй Україною”.

Дата: 22-24 серпня

Локація: Музей просто неба “Пирогів”

#МандруйУкраїною – фестиваль-виставка народно-художніх промислів та туристичних маршрутів України. 

Перший фестиваль-ярмарок, приурочений до 30-ї річниці Незалежності України, що об’єднує всі регіони країни в одному місті.

Кожен з 24 регіонів України та Автономна Республіка Крим презентують свій туристичний, культурний і гастрономічний потенціал. Гості ярмарку зможуть взяти участь в будь-якому з майстер-класів, купити сувеніри, локальні продукти, а також насолодитися гучним святом, подивитись виступи кращих творчих колективів з українських регіонів.

Одна з головних цілей фестивалю – розкрити туристичний потенціал кожного регіону та куточка України.

Тому кожного дня представники Обласних державних адміністрацій та туристичних магнітів презентуватимуть свої регіони та найвизначніші, найцікавіші для туриста локації.

Цього тижня розпочнеться всеукраїнський фестиваль-виставка народно-художніх промислів та туристичних маршрутів #МандруйУкраїною

  •  3 насичені подіями та розвагами дні (22-24 серпня);
  •  Всі регіони України, об‘єднані в одному місці;
  •  Презентації культурних, туристичних та гастрономічних особливостей кожного куточка України.

На гостей заходу чекатимуть:

– Різноманітні майстер-класи з традиційних українських ремесел, де всі охочі зможуть взяти участь та навчитися новому;

– Презентації різних регіонів України від представників ОДА та туристичних магнітів;

– Інформативні виступи та дискусії, акцентовані на туризмі;

– Ярмарок, де ви можете придбати традиційні сувеніри, локальні продукти та багато іншого;

– Фуд-корт та лаунж зона для відпочинку та спілкування.

Фестиваль організований під патронатом Державного агентства розвитку туризму України, за підтримки спілки VISIT Ukraine, Міністерства культури та інформаційної політики України та Global Talent Ukraine

Вхід на фестиваль – безкоштовний. Вхід до музею: дорослий – 80 грн, дитячий – 40 грн

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».