Головний музичний телеканал України розпочав святкування свого ювілею — 20 років у ефірі — не лише новими проєктами та сміливими планами на найближче майбутнє. Цими вихідними команда М1 і М2 вирушила на підкорення найвищої точки країни Говерли. Незважаючи на ненайкращі погодні умови та трохи довший, ніж зазвичай, маршрут, група досягла поставленої мети! Ведучі М1 навіть виконали тріумфальний танок на вершині!

Андрій Чорновол (“Червона Рута”, “M1 Music Awards News”):

Я часто кажу, що захоплююся суперумінням нашої банди організувати все за клацанням пальця і запалити ідеєю всіх… Це було дуже круто! Радий, що ми зробили це все разом! У цьому короткому тріпі склалося все. Настрій, азарт, люди, які були поруч. Нас об’єднала спільна мета — і ми її досягли. Гори — це про трушність і людяність. І я радий, що в цій подорожі в мене не було розчарувань. Тільки захоплення!

Сєргєй Алєксєіч (“TopTikTok”, “Найкращі куми України”):

Мій особистий рекорд! Я, як “важковаговик” М1, дуже переймався, чи зможу піднятися на самісіньку вершину. Дякую за віру та заклики не здаватися на півшляху! Думаю, що з такою командою з легкістю погоджуся на політ у космос!

Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральна продюсерка М1 і М2): 

Ми давно хотіли це зробити, і 20 років М1 стали прекрасним приводом реалізувати бажане. Говерла — місце фантастичної краси та енергетики! Ми отримали правильний заряд на подальші перемоги та рекорди, яких, упевнена, в нас попереду вдосталь! 

А 11 грудня гаряче й голосно відсвяткувати день народження М1 можна буде на церемонії “М1 Music Awards 2021”. Традиційно вона стане найграндіознішою музичною подією року! Незабаром — оголошення фантастичного зіркового line-up’у.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».