21 червня 2022 року в Золіконі (Швейцарія) відбувся концерт ЛЯПИС 98

Через 8 років після припинення діяльності Сергій Міхалок оголосив про повернення гурта «Ляпис Трубецькой».

Незважаючи на політику, звичайні люди сприймають лихо українського народу як свою особисту. На концерті було близько 400 осіб, не лише українці та білоруси, а й росіяни, швейцарці, вихідці з країн СНД. Нам усім не потрібна війна. Ми за мир. Музика нас усіх поєднала, і це важливо. Ми хочемо бути всі разом, як і раніше, люди не повинні страждати через рішення політиків.

На концерті лунали відомі хіти. Пісні Belarus Freedom, Не быць скотам, Грай та Воины Света стали народними гімнами боротьби за свободу Білорусі та України!

Сергій Михалок, Ляпіс Трубецький та BRUTTO NOSTRA ведуть боротьбу з режимом Путіна і Лукашенко більше 10-ти років. Пісні, кліпи, інтерв’ю спрямовані проти Імперіалізму та Деспотії двох тиранів.

Пропаганда анти-лукашизма та анти-путінізма в часи гастролей в країнах Європи та Північної Америки. Гурт «Ляпіс Трубецький» внесено у «чорні списки» заборонених рок-гуртів на території Республіки Бiлорусь з 2010 та Російської Федерації з 2015.

Організатори концерту Kvartirnik.ch за підтримки Беларускае аб’яднанне ў Швейцарыі

Фото Kseniya Polishchuk 📸

Медійний партнер концерту Lucky Ukraine🇺🇦

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».