Львівський гурт Дикоbrass влаштував благодійний концерт в бомбосховищі

Україна мужньо тримає оборону завдяки нашій незламній вірі і згуртованості заради однієї цілі, ради перемоги, ради свободи. Щодня кожен українець робить усе можливе, щоб допомогти нашим військовим.

Львівський гурт Дикоbrass спільно з шоуменом Назаром Бійчуком, організували благодійний концерт в бомбосховищі, який отримав назву «100 на авто».
Концерт пройшов у Львові на території FESTrepublic – нового сучасного простору. Музично-гумористичний перформанс-спілкування з глядачами тривав впродовж вечора.
Мета благодійного заходу – зібрати кошти на спецавто для ЗСУ, яке буде відправлено на передову.

Цю добру ініціативу підтримала велика кількість українських артистів, що подарували свій талант і живу музику людям та зібрали глядачів на перформанс.
У цій вечір на сцені виступили Melovin, Andriana, Ivan Navi, Анна Добриднєва, Володимир Жогло, Тарас Стадницький, Заліско, Андрій Князь, Артур Боссо, Ana Danch.


Впродовж цілого вчора й післія всі охочі могли долучитися до шляхетної справи, пдивившись такой онлайн трансляцію на ютьюбі.
Організатори подякували кожному, хто прийшов на концерт та дивився онлайн трансляцію.
З цього концерту спільними зусиллями було зібрано 22 300 грн і 10 євро. Але збвр коштів триває. Для всіх хто ще не бачив концерт може переглянути на ютуб сторінці гурту Dykobrassband.
Організатори не зупиняються над осягнутому і планують благодійні концерти у Львівській області і за межами України.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.