Львівський гурт ДикоBrass провів другий благодійний концерт на підтримку українських захисників

Хлопці із гурту ДикоBrass організували  низку благодійних концертів, метою яких є збір коштів на спец авто для ЗСУ.

Подія відбулася у місті Стрий у чудовому Підгорецькому маєтку – старовинній історичній місцевості на Львівщині. Підгорецький палац, в де розташований маєток, побудований на початку XVIII ст. на місці колишнього давньоруського городища, у наступні віки став осідком і родовим гніздом славетних українських магнатських родин.

Під час концерту було зібрано більше 51 тисячі гривень, ці кошти будуть спрямовані на підтримку нашої армії. Команда артистів та організаторів щиро вдячні всім хто прийшов на концерт, за глядацькі емоції та любов. Українці відчувають себе єдиною нацією, та міцні, як ніколи.

До благодійної події долучилися українські артисти – співачки Ольга Цибульська, Андріана із своїм сином, співаки MELOVIN, Андрій Князь, Артур Боссо та Андрій Заліско. Українські виконавці подарували свій музичний талант глядачам, зробивши справжнє свято та підбадьоривши людей в цей не легкий час.

Ведучим вечора виступив відомий український ведучий і шоумен Назар Бійчук.

На концерті був проведений благодійний аукціон, кошти з якого також були віддані на спец авто.

Організатори вдячні всім, хто був разом з ними та підтримав хорошу ініціативу, і вже планують наступні події, щоб допомогти нашим захисникам.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.