25 лютого 2021 року у вишуканому ресторані Грузія-Фільм в межах відкриття в Україні Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook відбудеться Творчий вечір Дмитра Чекалкіна.

Дмитро Чекалкин – український перекладач, дипломат, шоумен, генеральний директор РА “DIVA Production”. 

Засновниками Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook в Україні виступили Іван Степурін, директор найбільшого українського книжкового видавництва “Саміт-книга”, співзасновник продакшн-компанії “Саміт-фільм”, директор МБФ “Твоя доброта”, а також Олеся Тарасенко, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine, голова World Woman Club – Kyiv, авторка книги “Видатні українці, які створюють Благотворче суспільство”.

Метою клубу є популяризація читання та створення площадки для обміну думками та враженнями від книг,  підтримка жінок-авторів, просування книг в професійному середовищі, залучення уваги суспільства та ЗМІ до нових книг авторок.

В програмі вечора:

– офіційне відкриття Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook 📚

– виступ Дмитра Чекалкіна 😎

– винна дегустація 🍷

– автограф-сесія ✍️

– приємна музика 🎶

– фоторепортаж 📸

Інформаційна підтримка: World Woman Club – Kyiv

Медійна підтримка: АллатРа ТВ, LuckyUkraine, часопис Kyiv Diplomatic – Київ дипломатичний – Киев дипломатический, Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua, Новини України Tut-Ua.com, МамаWOW, ArtFoundation.

Міжнародного жіночого книжкового клубу Lucky-Summitbook відкритий до співпраці та запрошує на нові події.

Ми у Фейсбуці: https://www.facebook.com/luckysummitbook

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».