В столиці відбувся допрем’єрний показ української комедії від режисера Дмитра Голумбевського та Володимира Остапчука– «Любов і блогери». Презентація стрічки відбувалася з шампанським і великою кількістю блогерів і українських зірок.

Стрічка «Любов і блогери» -перша українська комедія про блогерів. До зйомок долучили зірок соцмереж: Богдана Шелудяка, Ксюшу Манекен, Анну Алхім, Настю Єлисеєву, Анну Трінчер, Вікторію Маре та інших.

Фільм вийшов комедійний і легкий, але все ж не забули і про політику. Головним героєм став мер містечка Кагаплик, вседозволеність, скупість та звісно ж некомпетентність- все це і набагато більше, показали в одному маленькому чиновнику режисери стрічки.

«Любов і блогери» – легка стрічка для перегляду, хоча є і над чим замислитися, і подумати над чим дійсно варто сміятися. Розрахована комедія на всі вікові групи, адже показані герої саме різного віку і статусу. Комедія сподобається молоді, адже підтримувати “мерську репутацію” приїжджають п’ятеро зірок Інстаграму, і тут починаються справжні пригоди, кохання і звісно проблеми самого Кагаплика.

Хто тільки не намагався висміювати сьогоднішні події в світі політики, але головне враховувати, те що українці все ж народ, котрий любить сатиру більше ніж гумор, тому фільм «Любов і блогери» про сучасні реалії України: вибори, корупцію, поліцію, бідність простого населення. Гумору в стрічні справді не бракує, всі герої нагадують нам існуючих людей з життя, сусідка, подруга, депутат, вчитель зі школи, консьєрж з сусіднього будинку.

Назар Задніпровський, Георгій Делієв, Ольга Сумська, Тамара Яценко, потішили глядача професійною грою і схожістю із звичайними людьми з народу. Всіх здивував маленький епізод з Вєркою Сердючкою, і як запевняють режисери, він був знятий спонтанно.

При перегляді починаєш замислюватися наскільки багато проблем ми маємо в державі, але справа за молоддю, все можна змінити і покращити завдяки розуму і добрим справам. В стрічці також присутні епізоди, котрі нагадують нам про існування справжньої дружби, кохання, і відданості справі. Також режисери акцентували увагу на те, що хитрістю і обманом, ніколи не досягнеш, того чого прагнеш, а зробиш тільки гірше собі і оточуючим.

На прем‘єрі гостей частували шампанським і безалкогольним напоєм Боржомі.