Надихаючись звуками й ритмом Нью-Йорку, одного з найбільших і найяскравіших мегаполісів світу, бренд WONA Concept представив нову колекцію весільних суконь. У ній можна побачити святкові наряди абсолютно різних фасонів: від романтичних невагомих А-силуетів до стриманих і приталених.

Колекція white-line, до якої увійшла 41 різнопланова модель, отримала назву Love in the City. Вона присвячена впевненим у собі міським нареченим, які, попри життя в мегаполісі, в глибині душі відчувають себе ніжними й тендітними.

Кожна наречена, незалежно від особистих уподобань, знайде у WONA Concept ідеальний весільний наряд. У колекції представлені сукні А-силуету, годе, пишні бальні та сукні середньої довжини. Кожен виріб відрізняється легкістю тканин, різноманітними прикрасами й універсальними відтінками. Ще одна особливість колекції — накидки та болеро, які можна знімати, щоб наряд виглядав по-різному.

Нова колекція буде представлена ​​в салонах CRYSTAL у Києві та Львові. Ознайомитися з виробами можна на сайті бренду та в соціальних мережах.

WONA Concept

https://www.instagram.com/wona_concept/

https://wonaconcept.com/

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.