Грузин, що зворушливо співає українською та рве чарти центральних українських радіостанцій, VAHA презентує кліп на свій хіт «Саме ти». У новому відео головною героїнею стала найбільш обговорювана холостячка та фіналістка «Міс Україна-2021» – Аліна Ляшук.

«Мені так часто запитували про кліп на цю пісню, що я просто не міг нехтувати проханнями моїх фанатів. Ми відзняли дуже розповсюджену історію сьогодення, коли забезпечені батьки проти відносин своєї доньки з простим хлопцем. Я завжди за простоту та відвертість» – поділився VAHA.

«Саме ти» стала хітом цього року, тепер черга кліпу виходити у чарти. Кохання та музика врятує світ, а саме це є лейтмотивом нового відео. Режисером цього кліпу виступив талановитий молодий режисер Іван Захаренко. 

«Це був дуже крутий досвід для мене. Особливо, коли я поєднувала всі активності та репетиції до Міс Україна з підготовкою до зйомок кліпу. Але це все було того варте, зйомки вийшли просто неймовірними, хоч і холодними, бо знімали від 5-ої ранку, щоб зловити найромантичніший світанок, думаю, у нас все вийшло»поділилась холостячка. 

Цікавий факт, що зіркову партнерку по кліпу з артистом помічали вже неодноразово, тому, можливо Аліна Ляшук більше не «холостячка»?

https://www.youtube.com/watch?v=eOa3qJS7jII 

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian