Відомий лікар - психіатр Світлана Ісаєнко переїхала до Києва та відкрила в столиці клініку ментального здоров‘я

З 1 грудня відтепер у Києві працює «Клініка ментального здоров‘я Dr. Isaenko». Це вже третя клініка в Україні, дві з них знаходяться у Харкові.

  Першу клініку Світлана Ісаєнко  відкрила ще у 2019 році у Харкові з 200 гривнями в кишені, а зараз це успішна мережа, лікарі якої вилікували більше 4500 людей. 

     «01.12.2019 свої двері відчинила перша в Україні клініка ментального здоров’я «Dr. Ісаєнко. Клініка мультимодального підходу до ментальної проблематики.

   Як це? Поясню. Візьмемо, наприклад, питання Панічних атак. Невротичні розлади. Мультимодальний підхід включає з’ясування причин і проблем з різних сторін, як з боку терапевтичної (змін у щитовидній залозі, ендокринній системі, дослідження наявності соматичної патології), неврологічної (дослідження головного мозку, огляд терапевтом на наявність органічної патології), патопсихологічної (дослідження порушень психіки) і на закінчення звичайно ж огляд психіатра та виявлення проблематики, можливо у внутрішньому конфлікті. І вже за результатами всіх досліджень та обстежень, на підставі отриманих даних ми призначаємо адекватну, правильну терапію.

   Тому клініка ментального здоров’я «Dr. Isaenko” – це сильна клінічна основа виявлення та лікування психічних розладів. Я створила її на благо здоров’я населення України та людства» – розповідає Світлана Ісаєнко

   Також ще у 2021 році Світлана Ісаєнко випустить другу авторську книгу, офіційна презентація якої відбудеться у Києві 22 грудня.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.