ЛГБТ-подія року в Україні

У Києві 18 вересня відбулася перша церемонія нагородження за значний вклад у  видимість та рівноправ’я ЛГБТ+ спільноти KyivPride Awards 2021.

Журналісти Lucky Ukraine побували на урочистій церемонії.

Переможцями_ницями стали:

ЛГБТ+ подія року в Україні: камінг-аут MÉLOVIN.

ЛГБТ+ френдлі бренд року в Україні: ПриватБанк.

ЛГБТ+ фредлі медіа року: Star Light Media.

Квір-блогер року: Едвард Різ.

Витвір квір-мистецтва року в Україні: фільм «Будьмо, Гей. Діалоги про гідність» режисера Євгена Лесного.

Союзник_ця ЛГБТ+ року в Україні: Тетяна Микитенко (Рагулівна).

ЛГБТ+ Активіст_ка року в Україні: Дзвенислава Щерба (активістка ГО «Amnesty International Ukraine»)

Упродовж вечора з музичними номерами виступали: Michael Soul, Sofia Shanti, Karoon, ART DEMUR, U:Lav, Туча та MÉLOVIN, який виконав кавер на пісню Lady Gaga.

«Ми раді, що змогли об’єднати ЛГБТ+ спільноту, наших союзників_ць, бізнеси та ЗМІ, щоби відсвяткувати найзнайчніший вклад у прайд-рух в Україні. Звісно, кожен і кожна сьогодні – переможці. Але ми хотіли цією церемонію надати видимості діям та роботі всіх та надихнути на нові звершення», – поділився Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

 Церемонію відвідали близько 200 глядачів та глядачок, серед яких представники та представниці провідних правозахисних організацій, медіа, ведучих компаній, іноземних представництв тощо. 

Вручили премії переможцям та переможицям посол Норвегії в Україні Ерік Сведал, секретар з міжнародних справ Партії Зелених України Тетяна Бодун, заступник посла посольства Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс, керівник Сектору співпраці в галузі стратегічних комунікацій і прав людини Представництва Європейського Союзу в Україні Марко Ферраро, виконавчий директор Міжнародного Фонду Відродження Олександр Сушко, посол посольства Швеції в Україні Тобіас Тиберг, директор Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» Роланд Ковач.

 Нагадаємо, що номінантів та номінанток обирали голосуванням у соціальних мережах. Усі охочі могли віддати свій голос за кандидатури, які висунула спільнота шляхом відкритого голосування.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian