Київські панки "Квіткіс" випустили новий синг "Неуя"

У перші дні вересня київські панки квіткіс випустили другий сингл зі свого майбутнього поп-альбому. Трек називається “Неуя” і перенасичений літнім вологим вайбом.

Самі учасники групи про свій “новий гіт” говорять так:

Це пісня про хвилі кохання, у які хочеться поринати знов і знов, які так приємно лоскочуть циці і пісі, які солоними бризами-крапельками змивають сльози щастя зі щічок. Пісня про той безмежний океан втіхи і яскравих емоцій, яким варто, “не вагаясь, батерфляєм х*ярити, аж поки за буями в очах не потемніє” (цитуючи Митця).

“Неуя”, як і попередній сингл квіткіс “Патібас” (https://orcd.co/kvitkis_partybus) увійде до другого студійного LP чуваків. Він матиме назву “Всяка музяка”. Реліз альбому заплановано на 23 вересня.

Діма Войналович, фронтмен квіткіс: “Наша мета – розважати, дарувати людям радість, посмішки й екстаз. Пестити вуха чуваків і чувіх так наполегливо і солодко, щоб доводити їх до емоційного оргазму. Тому після кількох серйозних і (як дехто каже) важких треків ми вирішили записати лайтовий альбом. Комусь він може здатися навіть пародійним. Але це, звісно, не так. А може – і так”.

Сингл “Неуя” можна слухати тут: https://orcd.co/kvitkis_neuya

Додамо, що робота над усіма треками “Всякої музяки” ведеться у дуже тісній співпраці з великим другом квіткіс. Мова йде, звісно, про лідера проєкту Ульмо Три Костянтина Шелудька.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.