27 червня у Київській опері (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбувся Гала-концерт з нагоди закриття 39-го театрального сезону. Були виконані фрагменти із опер українських композиторів, а також світова класика — опери «Богема» Дж. Пуччіні, «Весілля Фігаро» В. А. Моцарта, «Ромео і Джульєтта» Ш. Гуно та «Viva la mamma» Г. Доніцетті — українською.

Особливістю Гала-концерту стали виступи солістів Київської опери та запрошених солістів провідних оперних театрів світу (Metropolitan Opera, Teatro alla Scala, Opéra national de Paris, Covent Garden, Komische Oper Berlin), переможців престижного конкурсу “BBC Cardiff Singer of the World”.

У концерті взяли участь: Олексій Пальчиков, Андрій Бондаренко, Олександр Киреєв, Ольга Фомічова, Дар’я Миколенко, Дмитро Фощанка, Анастасія Поважна та Юлія Засімова. За диригентським пультом стояли диригенти театру: Віктор Плоскіна, Володимир Кожухар, Ділявер Осман, Сергій Голубничий, а також запрошений диригент Василь Василенко.

Фото Несин Євгеній

1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

#LuckyUkraine

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».