Українська співачка Kuptsova відсвяткувала свій 34-й день народження на сцені. Великий святковий концерт відбувся в Caribbean Club, де протягом усього вечора Юліана Купцова виконувала свої хіти.Серед гостей вечора були представники медіаринку України та колеги артистки: директор радіостанції «Країна ФМ» Роман Давидов, саунд продюсер пісень Юліани Роман Непомнящий, співачка шансону Аміка, композитор і співак Влад Булах, блогер і телеведуча Олена Філонова та інші привітали співачку з днем народження і побажали їй нових вершин у творчості.Під час концертної програми KUPTSOVA змінила кілька шикарних образів, серед яких був «боксерський» костюм з кліпу «Битва чемпіонів».

Не обійшлося і без зворушливих моментів! Пісні «До морщинок», «Давай покурим на прощание» і «После всего» викликали у глядачів щирі й непідробні емоції, сльози смутку і сльози радості, які зворушили співачку в саме серце. Було багато квітів, танців, посмішок і найщиріших привітань з вдячністю за те натхнення, яке KUPTSOVA подарувала своїм слухачам в цей вечір.

Піснею «на біс» став новий хіт KUPTSOVA «Полнолуние Луны», на який недавно був випущений реліз. Море квітів та усмішок панували в цей душевний вечір під зворушливі мелодії та романтичні тексти пісень Юліани.

https://www.youtube.com/watch?v=S-rrs_TP9Eo – КУПЦОВА – Полнолуние Луны Премьера 2021 [Официальное аудио]

Фото Несін Євгеній

1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

#LuckyUkraine

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».