Korya4ka

Korya4kaукраїнська блогерка-мільйонниця, володарка титулу «Найкращий блогер lifestyle 2021. Восени 2021 сторінка блогерки в Instagram, було декілька разів заблоковано, тому Korya4ka зараз працює над розвитком нової сторінки Korya4ka_life.

1. Чи є у вас улюблена справа?

Звісно, як і у будь-якої людини, я також маю улюблену справу) Не буду оригінальною, думаю, що я, як і більшість нормальних людей, обожнюю прокидатись о 12.  Наодинцi. Випити кави у спокої та нiкуди не квапитись. Напевно, цим станом дорожу найбiльше. На жаль, не так часто можу собі це дозволити, адже дитина, садочок, завжди купа справ, робота і т.д. Але в ті дні, коли це вдається, я найщасливіша людина в світі!

2. Чи буде щасливою людина, яка займається тим, до чого у неї не лежить душа?

Скажу бiльше- тiльки та людина і щаслива, яка займається улюбленною справою. Бо навiть, коли багато заробляєш, а справа не приносить задоволення, то колись це набридне. Чесно кажучи, мені дуже важко зрозуміти людей, які роблять те, що їм не подобається робити. Щодня як день сурка-одне й те саме, ще й те, що не подобається! Це жахливо!  Я дуже щаслива, що в мене є можливість займатися тим, чим хочу.

3. Розкажіть про найважче рішення, яке вам доводилося прийняти в житті?

Про це навіть зараз згадувати важко. Колись давно я зробила аборт аборт. Вона було важким не тільки тому, що я не знала, як правильно вчинити, а й тому, що морально воно мабуть не зовсім правильне. Але тоді в мене дійсно були причини  вчинити саме так. Звісно, я потiм шкодувала та боялась, шо не зможу завагiтнiти в майбутньому, але дякуючи Богу, зараз в мене найкрасивiша донька в свiтi.

4. Успіх – це везіння або кропітка робота над собою?

Це сукупнiсть факторiв. Везiння-авжеж. Але якщо сидiти i чекати його, то успiху вам не бачити. Кожен день ми маємо робити крок и тяжко працювати над собою, своїми навичками.

5. Яким вашим власним досягненням минулого року ви пишаєтесь і чому?

Можна скажу, що пишаюсь своїм чоловіком? Бо пiсля того, як нам пiдiрвали машину недруги, вiн подарував менi ще краще, аби я тiльки усмiхалась. Дуже йому за це дякую. Мені здається, що якщо всі чоловіки будуть так ставитися до своїх коханих жінок, то наша країна розквітне, наші жінкі (і так найкращі), стануть ще краще! Зараз чомусь зовсім не в тренді носити коханих на руках, оберігати, вчиняти героїчні вчинки. Я не розумію, де ховаються чоловіки. Тому за мого чоловіка в мне ще більша гордість. І так, я пишаюсь, що я вийшла заміж саме за цього хлопця. Я пишаюся свої чоловіком. До, речі цього року в нас було пишне вінчання і через цей вчинок я також нами пишаюся. Ініціатором вінчання, теж до речі, став також мій чоловік.

6. Що для Вас означає щаслива Україна?

Цього року, до дня Незалежності України я вирішила провести флешмоб з моїми підписниками. Ми викладали багато фотографій, пов’язаних з Україною. Це було так гордо, що в нас така красива країна, гарні люди.  І менi часто надсилали питання: чому я не хочу жити в iнший країнi? Бо такого смачного хлiба, як у нас, я не куштувала нiде! Бо такоi закарпатськоi краси нема нiде у свiтi. Люди в нас добрi та чуйнi, а мова солов’їна. Пишаюся бути Українкою.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian