17 лютого о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться концерт пам’яті легендарного українського музиканта й актора Міська Барбари. 15 відомих українських гуртів та виконавців заспівають кавери на пісні Міська Барбари й гурту «Мертвий Півень», співзасновником і вокалістом якого був Барбара. Концерт організовано за ініціативи Світлани Олешко у партнерстві з Українським радіо, інформаційні партнери: Радіо ПроміньРадіо Культура та UA: КУЛЬТУРА.

Ведучі заходу: Галина Бабій та Юрій Андрухович.

У концерті, зокрема, візьмуть участь Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, «ТНМК», Каша Сальцова, «ТЕЛЬНЮК: Сестри», Мирослав Кувалдін, Юрко Єфремов, Галина Бреславець, Христина Соловій, «СонСови», Юрій Андрухович, «Bud’more», «Вій», «Мандри», Євген Константінич. Андрій Середа та Сергій Жадан читатимуть поезію. Квитки на концерт не продаватимуться. Трансляція концерту відбудеться на фейсбук-сторінках Радіо ПроміньРадіо КультураНакипілоPEN Ukraine. Запис концерту можна буде послухати в ефірі Радіо Промінь, Радіо Культура і подивитися в ефірі UA: КУЛЬТУРА навесні.

«Це мав би бути ювілейний концерт Міська, на якому він би мав бути у футболці з написом “Ще по 50”. Але буде концерт для Міська. Я дуже вдячна всім, хто допомагає мені цей концерт організовувати, хто буде на ньому виступати, і тим, хто буде це дивитися та слухати», — зазначила режисерка Світлана Олешко.

Кавери на пісні Міська після концерту увійдуть до ротації на Радіо Промінь.

«Дуже хочеться, щоб Місько залишався з нами назавжди. І дуже хочеться, щоб не переставали звучати його пісні. Я впевнений, що так і буде — стільки чудових музикантів і поетів зголосилося до участі в концерті для Міська. Вірю в особливо трепетну і водночас драйвову атмосферу цієї події. Приходьте по незабутнє!» — сказав Юрій Андрухович.

Нагадаємо: презентація останнього альбому співака «13 пісень про любов» відбулася в ефірі Радіо Промінь у 50-й день народження співака. Слухати програму можна за посиланням. На Радіо Культура в листопаді відбулася презентація вистави «Постправда», радіоверсія якої здійснена Міськом Барбарою, режисерка — Світлана Олешко. Слухати програму можна за посиланнями: перша частинадруга частина.

Будинок звукозапису Українського радіо — один із найбільших студійних звукозаписувальних майданчиків Європи. Концертно-студійний комплекс Українського радіо входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Велика концертна студія Будинку звукозапису є репетиційною базою та головним концертним майданчиком для творчих колективів — радіоансамблів Українського радіо: 

  • Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо;
  • Академічної хорової капели Українського радіо;
  • Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо;
  • Великого дитячого хору Українського радіо;
  • Тріо бандуристок Українського радіо.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian