В продовження святкування Різдва і пісні “Чарівна зима” https://www.youtube.com/watch?v=iYgbyda_qJU , Христина Лугова презентує відео колядки “Нова радість стала” https://www.youtube.com/watch?v=J2xL3c8POx8 , де зумисне немає жодної релігійної атрибутики. 

Рішення зняти відео у світському стилі без використання традиційних християнських символів Різдва є переосмисленням Христиною не лише колядок, а й загалом проявів релігії в сучасному світі.

На думку співачки, саме віра в світлу силу добра є головними орієнтирами моралі для людини, а відчуття внутрішньої легкості і чистоти є головними ознаками і причинами свята в душі. Відеоряд повністю передає настрій музики, яка до слова є мешапом зі Щедриком, і презентує традиційну українську колядку по-новому: кожен з глядачів зможе сам обрати свої символи Різдва, які залишились за кадром. 

Нещодавно, Христина Лугова вже переосмислювала традиції в музиці української естради, презентуючи кавер-версію “Вітри шумлять восени” на Тріо Маренич https://www.youtube.com/watch?v=uhBgcnaN44c 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.