Колаборація українського бренду KSENIASCHNAIDER із американським лейблом DL1961

Партнерство українського бренду KSENIASCHNAIDER (https://www.kseniaschnaider.com/) з американським денім лейблом DL1961 розпочалось у березні 2022 року, коли DL1961 замовив у Ксенії наряд для своєї виставки “Indigo” у галереї Frieze в Лондоні. Інтерактивна виставка була дослідженням інноваційних та сталих технологій, які мають революціонізувати світову денім-індустрію. Для цієї виставки команда KSENIASCHNAIDER у Києві розробила та виготовила наряд у авторській технології denim fur. Саме після успіху, який мав цей виріб на виставці, було вирішено розробити колекцію з ідеями Ксенії Шнайдер та виробництвом та експертизою DL1961.

Processed with VSCO with g7 preset

“Коли я вперше познайомилась з Ксенією, я була настільки вражена тим, що вона може створювати з джинсу”, – говорить Сара Ахмед, співзасновниця та головний креативний директор DL1961. “Її унікальний дизайн та бажання продовжувати працювати навіть у складних умовах в Україні є доказом того, якою талановитою художницею вона є. Циркулярність, сталість та креативність – це лише декілька з багатьох цінностей, які є спільними для наших брендів, що робить цю співпрацю натхненням для всіх”.

Циркулярність та сталість є частинами ДНК обох марок з дня їх заснування. Саме тому ця колаборація стала святом свідомої моди, жіночої підтримки, та нових можливостей в роботі з денімом. DL1961 має стратегічне партнерство з Artistic Denim Mills у Пакістані, що дозволяє їм контролювати кожен етап виробничого процесу від волокна до готового виробу. Для цієї колаборації були використані лише екологічні матеріали, зокрема перероблена бавовна Recover.

Частина прибутку з продажів цієї колекції буде перерахована до фонду United24.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.