27 вересня відбулася презентація першої друкованої книги рекордів національного проєкту «Книга рекордів України».

Під час події відбулося нагородження номінантів національної премії «Бренд-Амбасадор України», де буде відзначено успішних українців, які формують позитивний імідж України за декількома критеріями – у сфері дипломатії, політики, культури, спорту, екології тощо. Бренд-амбасадорами України 2021 стали Ігор Дулин, Марина Соботюк, Анжеліка Рудницька, Анастасія Барчишина, Руслан Марцінків та Джамаль Бадван.

З вітальними словами виступили генеральна директорка Ганна Крисюк, директор Ігор Підчібій, експерти Національного проекту “Книга рекордів України” Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Надія Чистяк.

Ганна Крисюк, генеральна директорка «Книги рекордів України», відзначила: «Даною премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних та мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентаторами України у світі. Наші рекордсмени – це люди, які зробили визначні досягнення в найрізноманітніших сферах, вони наша гордість не тільки в Україні, але й про всьому світу!».

На святкування були запрошені всі рекордсмени представлені в Книзі рекордів України, а також організатори, експерти та партнери Національного проєкту «Книги рекордів України».

Презентація книги відбулась за підтримки Business Woman Club, міжнародного видання Світове українство, журналу Business Woman.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».