До Дня українського кіно,
10 вересня о 17:30, в Будинку кіно, вечір пам’яті Івана Миколайчука. Ведучий – кінознавець Сергій Тримбач.
В гостях у нього – українські актори, режисери, оператори зі своїми спогадами «про Івана».
Показ фільму «Вавилон ХХ» (1979 р).
Осередок Кіноспільнота в Будинку Кіно (м. Київ, вулиця Саксаганського, 6)

Картина займає 10-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Режисер: Іван Миколайчук
У ролях: Іван Миколайчук, Любов Поліщук, Лесь Сердюк, Ярослав Гаврилюк, Таїсія Литвиненко, Борислав Брондуков, Анатолій Хостікоєв, Іван Гаврилюк, Костянтин Степанков, Ольга Матешко, Раїса Недашківська…

Досить строката мозаїка яскравих замальовок побуту, сцен народного життя скріплюється у фільмі воєдино образом Фабіана, що є ніби єдиним стрижнем, який зв’язує всіх і дає моральну оцінку того, що відбувається, людям, їхнім вчинкам. Це людина з народу, мудрець, філософ. Зміст його життя в тому, щоб побачити й зрозуміти, що відбувається. І це йому врешті-реш¬т вдається. – І.Миколайчук (1979).
Детальніше на сайті: https://www.ukrdim-cinema.kyiv.ua/
Подія на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/626968368735998?ref=newsfeed
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram: https://t.me/kinospilnota

Запрошуємо приєднатись, та будемо дуже вдячні, якщо підтримаєте подію публікацією з анонсом, постом або сторіс зі згадкою осередку Кіноспільнота тегом:
@kinospilnota (у Фейсбуці та Інстаграм однаково).
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram: https://t.me/kinospilnota

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».