31 серпня 2022 о 17:30 прем’єра українського, патріотичного фільму “Снайпер. Білий ворон” та творча зустріч з актором Романом Ясіновським.
Ведуча – Тетяна Гончарова
Осередок Кіноспільнота в Будинку Кіно (м. Київ, вулиця Саксаганського, 6)

Після розмови з актором відбудеться показ фільму «Снайпер. Білий ворон».
Після показу – обговорення фільму з глядачем.

Квитки: https://www.ukrdim-cinema.kyiv.ua/
Є подія на фейсбуці: https://fb.me/e/6LDbYRAgZ

Про фільм:
Снайпер. Білий ворон (Україна, 2022)
Режисер: Марьян Бушан
Павло Тривалість: 111 хв
У ролях: Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Ясіновський, Роман Семисал, Олег Драч, Олег Шульга…

2013 рік. Пацифіст-дивак Микола проводить екологічний експеримент. Разом зі своєю вагітною дружиною Настею він живе у власноруч виритій Норі — на нещодавно придбаній землі під Горлівкою, що на Донеччині. Подружжя відмовляється від шкідливих благ цивілізації, прагнучи довести людству, що жити в гармонії з природою у 21 столітті можливо. Попри побутові труднощі, сім’я диваків відчуває себе щасливою й вірить у цінність та успішність свого експерименту. Наївний світ Миколи руйнується з початком війни на Донбасі. Він відчуває себе безсилим перед неминучою загрозою — внутрішній світ Миколи перевертається…Бойовики вбивають вагітну дружину і вщент спалюють його Нору. Не знаходячи виправдання цій жорстокості, він приймає доленосне рішення й вступає в добробат, у лави снайперів. З дивака-математика насміхаються, але згодом, завдяки своїй впертості, він доводить, що з ним таки варто рахуватися.


Фільм заснований на реальній історії пацифіста Миколи, який вступив до лав добробату й став снайпером-добровольцем після початку війни. Попри свої цінності та ідеали він бере до рук зброю, щоб захистити, помститися, відновити справедливість й знищити усе вороже. Слоган фільму «Геть з моєї землі» розкриває мотив головного героя й суть відчайдушної боротьби українців, яка залишається незмінною вже вісім років — вигнати ворога зі свого дому.

Події, зображені, у стрічці, стануть близькими кожному українцеві, адже нам, як і головному герою, довелося відмовитися від свого мирного життя задля здобуття Перемоги.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».