3 березня 2022 у всеукраїнський прокат вийде вітчизняна романтична комедія «Сусідка» від компанії F Films – продюсерів фільмів «Свінгери» та «Свінгери 2».

Як повідомили журналістам Lucky Ukraine головних ролях стрічки знялися актори Артемій Єгоров та Ксенія Мішина (відома за телепроектами «Холостячка», «Кріпосна», переможниця шоу «Танці з зірками» та суддя «Україна має талант»). У фільмі також з’являться Jerry Heil та Анна Трінчер. Авторкою сценарію фільму стала відома письменниця Ірена Карпа, режисеркою – Наталя Пасеницька.

Ксенія Мішина та Артемій Єгоров у романтичній весняній комедії! Затятий холостяк Петро побився об заклад зі своїм найкращим другом, що зможе прожити місяць з жінкою під одним дахом. Так у його квартирі з’являється Вероніка – елегантна вчителька музики, яка щойно пішла від чоловіка-тирана. Проте ставки зростають, коли Петро дізнається про дітей Вероніки! Чи впорається мачо з викликами спільного життя?

У першому тизері творці фільму заявляють привабливий образ харизматичного головного героя, розмаїття яскравих київських локацій та інтригують тим, як складатимуть відносини між мачо та його випадковою сусідкою по квартирі – розлученою вчителькою з дітьми.

«Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми» – каже продюсерка проекту Олеся Ногіна (F Films). 

«Це моя перша комедійна роль, і мені дуже цікаво було знайти нові фарби та інтонації для образу Вероніки в своєму акторському арсеналі, – каже виконавиця головної ролі Ксенія Мішина. – Між нашими з Артемом героями відбуваються і словесні баталії, і комічні побутові конфлікти, і справжні пригоди – це було цікаво грати,  і за нашими стосунками має бути цікаво спостерігати глядачам».

Як саме розгортатиметься ця комедійна романтична історія – можна буде побачити у кінотеатрах з 3 березня. Фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, прокатником стрічки стала компанія B&H, телепартнером – канал 1+1. 

Зустрічайте романтичну комедію 3 березня 2022!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».