Американський актор Денієл Крейґ виконає роль Джеймса Бонда востаннє та уп’яте. Прем’єра фільму “007: Не час помирати” в Україні відбудеться 30 вересня 2021 року.

Нарешті у мережі з’явився фінальний міжнародний трейлер 25-го фільму про секретного агента Джеймса Бонда від Universal Pictures з Денієлом Крейґом у головній ролі. У новому трейлері показали кадри, якій відрізняються від американської версії трейлера фільму “Бондіани”.

Схоже, що Бонд виявився у центрі великої заплутаної історії, де всі його лиходії пов’язані між собою і найбільшим ворогом може виявитись спотворене відображення самого себе у дзеркалі. Трейлер підсилює відчуття того, що у новому фільмі агент буде вимушений зустрічатись із найбільшою загрозою, з якою коли-небудь стикався Бонд. 

“007: Не час помирати”: чим вразив трейлер

У новому  трейлері нам анонсували розповідь про намагання Бонда залишити активну службу, щоб нарешті насолоджується спокійним життям на Ямайці. Його спокій обірве старий друг Фелікс Лейтер з ЦРУ, який прийде із проханням про допомогу. Місія з порятунку викраденого вченого виявиться підступнішою, ніж очікувалося, і приведе Бонда на слід таємничого лиходія, який володіє новою небезпечною технологією.

Акторський склад фільму “007: Не час помирати”

  • Деніел Крейг – спецагент Джеймс Бонд,
  • Рамі Малек – головний антагоніст,
  • Рейф Файнс – директор МІ-6 Гарет Маллорі,
  • Наомі Гарріс – асистентка Єва Маніпенні,
  • Рорі Кіннір – керівник штабу Білл Таннер,
  • Леа Сейду – нова дівчина Бонда Мадлен Свон,
  • Джеффрі Райт – друг Бонда Фелікс Лейтер.

B&H film distribution

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».