Катя Краснікова

Відома теле і радіоведуча Катя Краснікова ділиться секретами успіху.

Чи є у вас улюблена справа? І чи буде щасливою людина, яка займається тим, до чого у нее не лежить душа?

Привіт, мене звати Катя Краснікова, я теле і радіо ведуча, ведуча заходів і коуч.

І мені справді дуже пощастило, адже я займаюся улюбленою справою життя, бо ще з дитинства мріяла надихати людей з телевізора, ну принаймні так розповідає мама.

В мене був період, коли я після університету почала працювати в офісі, але це точно не моя робота, і це я зрозуміла пропрацювавши там рік. Так, що я обрала професію своєї мрії не одразу, але краще пізно ніж ніколи. Бо я абсолютно впевнена, що щасливою може бути людина тільки займаючись своєю справою.

Успіх – це везіння або кропітка робота над собою?

Успіх – це кропітка щоденна робота, моментами виснажлива і часом не помітна для оточуючих, саме тому і з’являється думка, що успіх це везіння. Звичайно, без везіння теж неможливо уявити успіх. Але все ж таки, на мою думку 99% праці тієї чи іншої особистості, будуть помічені, якщо бодай 1% везіння випаде на долю людини.

Сидячи на дивані, ще ніхто успішним не ставав, тому і існує вираз –«Під лежачий камінь, вода не тече». Тож спробувавши себе в тій чи іншій галузі, треба також пам’ятати і про 10 000 годин. Бо саме це правило говорить, що з такою кількістю годин витрачених на свою професійну діяльність людина не тільки стане супер-професіоналом, але і успішною особистістю.

Яким вашим власним досягненням минулого року ви пишаєтесь і чому?

Я пишаюсь, коли мені вдається здійснювати свої мрії. І в минулому році аж три такі мрії здійснилися. Я закінчила курси по продюсуванню в шоу-бізнесі, ще одні курси по продюсуванню на телебаченні і третє моє найвагоміше досягнення – я стала сертифікованим коучем ICU Professional. Про останнє я мріяла мабуть що 10 років. І тут знову ж таки філософський погляд, адже цього б точно не сталося з моїм навантаженим графіком, якби не карантин. Спочатку мені здалося, що моє життя зруйноване, але згодом я зрозуміла, що я отримала час на свої мрії!!

О, ДОРЕЧІ, я не сказала, ще одне. Адже все своє життя я мріяла працювати на радіо, і ця мрія також здійснилася, я стала ведучою «Краще шоу» на Київ Фм 98,0.

Тож в любій ситуації треба бачити позитив, сміється…

Що для Вас означає щаслива Україна?

Щаслива Україна, для мене, це коли бабуся на касі в магазині не буде відкладати товар зі своєї торбочки, бо в неї не вистачає грошей. Щаслива Україна – це коли наші батьки зможуть подорожувати і почнуть дозволяти собі те, про що все життя мріяли. Щаслива Україна – це здорові діти, в яких є можливості обирати професії що їм подобаються і навчатися там де їм би хотілося.

Це коли закінчиться війна на Сході України і сім’ї військових знову будуть разом. Про це можна говорити до безкінечності, але я б просто хотіла, щоб кожен з нас робив максимум для своєї сімї, адже з щастя кожної української родини розпочинається щаслива Україна!

Головна сваха країни це образ лише для ТБ чи в житті тех були такі історії?

ОЙ, ЧУДОВЕ ПИТАННЯ. Це два в одному. Адже я одружую людей і в телепроекті і у житті. Тим паче я проводжу офіційні розписи молодят на акредитованих локаціях столиці і за рік загалом я об’єдную у шлюбі більше 70 щасливих пар. Але і без роботи, мабуть це вже профдеформація, я весь час намагаюсь когось познайомити і згодом одружити. І признаюсь, що в мене це непогано виходить, друзі кажуть що мені потрібно відкривати агентство знайомств.

Скоро новорічні свята, багато роботи зараз, в карантинний час, у порівнянні з минулими роками?

Ну Слава Богу, в цьому році робота для ведучих заходів повернулася, як і кількість клієнтів. Телефонують і замовляють заходи як і постійні клієнти з якими як Ведуча, я працюю роками так і нові! Тож фінал цього року для мене буде дуже насиченим і яскравим! І доречі, я користуючись такою нагодою, хочу сказати дякую, всім моїм клієнтам і замовникам, багато з яких вже стали друзями! Хочу подякувати за вибір мене як ведучої і за довіру! Ціную нашу співпрацю і дружбу!!

А в новому році, я також хочу побажати всім читачам вашого журналу, стати по-справжньому щасливими людьми, не дивлячись ні на які перешкоди, насолоджуватись цим життям, кожною миттю з нашими рідними і бути хорошими людьми!

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian