​18 травня KAMALIYA святкує свій ювілей, сьогодні їй виповнюється 45 років. І саме цей день вона зустрічає не звично, але дуже особливо, в колі найдорожчих людей: коханого чоловіка та дітей.  

​Справжні друзі  співачки, незважаючи на відстань та непросту ситуацію в країні, об’єднались та вирішили зробити для неї сюрприз:  відомі артисти, кліпмейкери, продюсери, лікарі і навіть солдати з передової, привітали KAMALIYA з її ювілеєм. Її чоловік Мохаммад Захур, мати Інна Петрівна, доньки Арабелла та Мірабелла, Ольга Сумська,  Наталія Могилевська, Павло Шилько, Олена Вінярська, Павло Зібров, Віктор Павлік та багато інших звернулися у відеопривітанні, де серед побажань символічними стали «45 ювілейних фактів того, за що близькі та друзі кохають KAMALIYA».

​«KAMALIYA, ти була і є справжньою українкою, ти завжди на передовій!», – привітав Павло Зібров.

​«Ти – моя сама добра та душевна людина, вітаю!», – з теплим побажанням прокоментувала Наталія Могилевська. 

​«За що я люблю KAMALIYA… Вона уособлює в собі розум, красу та неймовірну силу, яка допомогла їй стати такою потрясаючою жінкою, мамою, улюбленою актрисою та співачкою.», -відмітила Ольга Сумська. 

​«Вітаю, з Днем Народження! KAMALIYA, саме ви допомогли та відновили обладнання реанімаційного відділення кардіохірургічного центру, та врятували більше  трьох з половиною тисяч дитячих життів! Здоров’я вам та вашій родині», – приєднався до привітань головний лікар Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України Андрій Максименко.

​До початку війни в Україні, співачка щорічно святкувала День Народження з великим розмахом та гостинно зустрічала гостей на своїх концертах та благодійних заходах. Але сьогодні, в непростий час для нашої країни, KAMALIYA, якій довелося побачити на власні очі та пережити все те зло, яке прийшло на наші землі, вирішила для себе, що традиційне святкування відбудеться разом з великою перемогою України. Зараз співачка офіційно перебуває в Англії з чоловіком та доньками і допомагає багатьом українцям. 

​«Подарунком від мого чоловіка на 45-й мій День Народження стало найцінніше –  понад мільйон євро ми витратили на будівництво спеціального житла для біженців із України в Німеччині. Там зможуть розміститися 750 сімей”, – коментує KAMALIYA.

​«У мене більш семи тисяч сюрпризів та позитивних причин кохати KAMALIYA. Вона справжня патріотка, яка хоче щоб її країна перемогла цю війну. Вона не перебуває вдома, щодня моя дружина дає концерти в різних країнах, збирає кошти на допомогу ЗСУ, відвідує біженців, відправляє гуманітарну допомогу в Україну.  KAMALIYA могла би насолоджуватися життям та спокійно перебувати в Лондоні,  але вона ніколи не поставить своє задоволення перед своїми обов’язками.», – коментує Мохаммад Захур. 

Співачка поділися, як тільки завершаться її благодійні концерти за кордоном, вона одразу повернеться у рідну домівку. В планах підготовка до великого туру по Україні.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».