KAMALIYA  запросила короля Бельгійців на благодійний захід України

Українська співачка  KAMALIYA відома не тільки заможним чоловіком Захуром, а і своїм благодійним  фондом CARE FOR UKRAINE.  Вже протягом десяти років вона допомагає дітям з науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зараз фонд активно надає допомогу українцям, які постраждали від війни і 16 червня KAMALIYA планує благодійний захід в підтримку України в Бельгії. 

«Я дуже вдячна шановним бельгійцям, які відгукнулися підтримати благодійний вечір. Ми запросили багато відомих гостей, серед яких сам король Філіпп та його родина. На заході ми плануємо провести аукціон, з якого всі виручені кошти підуть на допомогу переселенцям з України.», – коментує співачка.

Серед лотів плануються унікальні речі відомих митців Арне Куінза,  Пітера Стокманса та Рафома Сімонсома. По завершенню заходу KAMALIYA порадує своїм виступом.

Підтримати подію відгукнувся відомий бельгійський скульптор Арне Куінз:

«Як тільки епідемія Covid-19 залишається позаду, ми знову зіштовхуємося з жахливими новинами, але вже з України. В той час, як наше повсякденне життя продовжується, там руйнуються сім’ї, діти залишаються без батьків. Війна – всьому причина…Тому, я вирішив підтримати фонд CARE FOR UKRAINE та максимально бути корисним в благодійній справі для тих, хто дуже цього потребує.», – відмітив митець. 

Нагадаємо, що співачка KAMALIYA с перших днів війни активно допомагає ЗСУ та сім’ям, які постраждали від окупації в Україні. Артистка разом зі своїм чоловіком витратила більш мільйон євро на будівництво домів в Німеччині для розміщення переселенців. Також   KAMALIYA продовжує благодійні концерти в Європі. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.