KAMALIYA виступить з благодійними концертами на допомогу Пакистану

«Пакистан відправив в Україну 8 літаків з гуманітарною допомогою. Настав мій час відповісти їм взаємністю».

Вже місяць, як KAMALIYA повернулася з Європи до Києва. Кожного дня артистка зайнята справами у підтримку України. Співачка максимально присвячує себе благодійним концертам, де збирає гроші на допомогу ЗСУ та українським ролтнам, які постраждали від війни. Днями KAMALIYA на «Арена Львів» відкрила благодійний футбольний матч «Шахтар-Інгулець» , де заспівала Гімн України.

«У нашій країні йде війна, і я зайнята підтримкою своєї країни, наскільки можу. Найважче ж це не бачитися з моїми принцесами так часто, як хотілося б. Але я терплю», – написала KAMALIYA у своїх соцмережах.

Наразі доньки співачки Мірабелла та Арабелла навчаються у Великобританії. А нещодавно дівчата зробили сюрприз зірковій матусі та повернулися на канікули до України.

Попри свій складний та насичений графік, KAMALIYA прийняла рішення також підтримати рідну країну свого чоловіка Захура – Пакистан.

«Мій чоловік, хоч Україна та не його батьківщина, зробив для України набагато більше, ніж міг би очікувати будь-який українець. Пакистан відправив в Україну 8 повних вантажів літаків С-130 з гуманітарною допомогою з того часу, як у нашій країні вибухнула війна. Тепер настав мій час відповісти на це взаємністю.»

Артистка відмітила, що через зміну клімату та зливи майже 40% території Пакистану було затоплено, мільйони людей залишилися без даху над головою, тисячі загинули.

«Починаючи з 18 листопада, я даю серію концертів у Карачі та Лахорі для пакистанської еліти, щоб допомогти зібрати кошти для постраждалих від повені. Я зробила це під час землетрусу в Пакистані в 2005 році, я роблю це зараз, і я робитиму це в будь-який час, коли я потрібна Пакистану.
Пакистан Зіндаабад або Хай живе Пакистан», – написала KAMAILYA на своїй сторінці Instagram.

Наразі співачка готує нову музичну прем‘єру «Кордони». Пісня та кліп порадують шанувальників вже скоро.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.