KAMALIYA виступила на Батьківщині чоловіка та презентувала перший сингл на гінді/урду

Днями KAMALIYA відвідала Пакистан –  Батьківщину чоловіка Мохаммада Захура. Співачку запросили виступити у місті Лахор. У своєму TikTok KAMALIYA показала, як публіка зустрічала її під час саундчеку та виступу.

https://vm.tiktok.com/ZMYrC2Ad2/

«Спокійно без глядачів саундчек провести не вдалося! Пакистан, я люблю тебе! Дякую, Лахор.

Дякую, Пакистан.

За теплий прийом.

За вашу любов до України.

Ви були найкрасивішою публікою.»

До речі, в день, коли відбувся концерт у Лахор, Economic Times повідомив, що Пакистан відправить в Україну  військову допомогу, яка включатиме 10 тисяч снарядів для «Градів». В свою чергу, KAMALIYA розмістила фото в Instagram зі своєю родиною та подякувала Пакистану за підтримку . 

«Я дуже вдячна землякам мого чоловіка за допомогу Україні, готуємо їм сюрприз на День святого Валентина. А я отримала свої три найрідніші «сюрприза», не бачились місяць) Це – найбільше щастя».

https://www.instagram.com/p/Cokon2BIgWj/?igshid=NDk5N2NlZjQ=

14 лютого, у День всіх закоханих, KAMALIYA презентувала сингл та кліп «Pretty Girl». Як зазначає артистка, це її перший сингл на гінді/урду. 

Режисером кліпу на пісню «Pretty Girl» виступила Олена Вінярська. Продюсером треку став Номан Рауф Хайдер – засновник та генеральний директор InSync Arte & Noman Rauf Productions (Пакистан). 

«Пісня під назвою The Pretty Girl, яку ми презентуємо, завжди була мрією. З того часу, як я познайомився з Камалією, я захотів попрацювати з такою  проникливою співачкою, як вона.  Відтепер KAMALIYA артистка InSync Arte у Пакистані», – відмічає Номан Рауф Хайдер.

«Автор пісні Алі Мустафа – справжній король фьюжн! Він є єдиним у своєму роді та жанрі, і старанно попрацював над аранжуванням цього музичного треку. Трек без сумніву змусить вас рухатися. Вдячна команді InSync Arte за співпрацю», – зазначила KAMALIYA. 

Прем‘єра дебютного світового релізу  «Pretty Girl» відбудеться сьогодні, 14 лютого, під час святкування Дня святого Валентина у Пакистані у присутності світових ЗМІ та відомих пакистанських знаменитостей.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.