KAMALIYA вперше розповіла, як її доньки переживають війну та розлуку з Україною

Співачка KAMALIYA з чоловіком Мохаммедом Захуром стали гостями  проекту «Слава+Таня» https://youtu.be/hBosSp9Pupc . В інтерв‘ю артистка вперше розповіла про те, як її доньки переживають війну в Україні. 

«Мірабелла та Арабелла виїхали до Велибританії разом з Захуром ще до 24 лютого. Проте, дівчата усе знають про війну. Нещодавно мій чоловік зробив мені та нашій бабусі сюрприз – привіз дівчат на канікули у Київ. Ми пропонували їм відпочити у Дубаї, проте Мірабелла та Арабелла наполегливо хотіли повернутися додому. Звісно, дорогою, вони побачили на власні очі зруйновані будинки, які постраждали від обстрілів, вперше почули у місті сирену»

KAMALIYA зізналася, що дівчата дуже сильно хотіли повернутися додому – в Україні її доньки почуваються набагато краще. Вперше за довгих 9 місяців вони змогли обійняти своїх домашніх улюбленців. Тільки  вдома  Мірабелла та Арабелла мають творчу наснагу – грають на фортепіано та малюють.

Нагадаємо, з перших днів війни в Україні KAMALIYA активно підтримує військових, допомагає гуманітарною допомогою українцям. Однією з останніх пісень стала стала музична робота «Кулями». Режисером кліпу виступила Олена Вінярська.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.