KAMALIYA у військовій формі емоційно звернулася до російських ворогів

З перших днів війни в Україні у творчості співачки KAMALIYA з’явилося ще більше україномовних пісень, які увійшли у альбом “Сильна, як ніколи”. Сьогодні артистка презентує новий музичний реліз — “Кордони”. Режисером кліпу став Влад Разіховський.

“У нас свої шляхи і закони! 

  На своїй землі ми не знаємо втоми!

 Залиш наші кордони і повертайся додому!”, – емоційно звернулася KAMALIYA до російського ворога. 

У відео, до речі, можна побачити і героїню улюбленого “мему” українців –  росіянку, яка «вообще не хочет уезжать из Крыма».

Образ співачки у військовій формі у кліпі як нагадування про те, що нашу Батьківщину боронять не тільки чоловіки, а й сміливі жінки-захисниці. До речі, нещодавно в своєму інтерв’ю програмі “ЖВЛ” KAMALIYA зізналася, що теж думала про те, щоби  вступити до лав ЗСУ. 

“У мене дуже велике оточення військових. І сестра в ЗСУ. Я дочка військового. Я виросла, можна сказати, на полігоні. Мені військові зараз кажуть, що те, що я роблю для України, тим би я й займалася в армії. Тільки офіційно. Тому я зараз про це думаю”, – поділилася KAMALIYA. 

Від  початку повномасштабного вторгнення pосії в Україну KAMALIYA та її чоловік Мохаммад Захур активно надають гуманітарну допомогу ЗСУ та родинам, які постраждали від російської агресії.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.