Kalush Orchestra з'явиться в Польщі у Великодньому ефірі

урт «Kalush Orchestra» завітає в гості ранкової програми «Pytanie na śniadanie» («Питання на снідання»), що виходить на трьох каналах у Польщі з 8:00 до 11:00.

Ефір відбудеться у понеділок, 18 квітня, під час Великодніх свят. 

Представники на Євробаченні-2022, гурт «Kalush Orchestra», дадуть коротке інтерв’ю ведучим, а потім заспівають конкурсну пісню «Stefania»

Також в ефірі з’явиться учасник від Польщі Крістіан Охман, його сценічне ім’я — Ochman. З ним хлопці з гурту «Kalush Orchestra» встигли познайомитися й заприятелювати під час концертів у Амстердамі, Нідерланди. 

Kalush Orchestra з'явиться в Польщі у Великодньому ефірі
Kalush Orchestra з’явиться в Польщі у Великодньому ефірі

Нагадаємо, що 10 травня у Турині, Італія, Kalush Orchestra виступатимуть на сцені «Євробачення-2022» під номером 6

Під час промотуру перед Євробаченням гурт відвідав Ізраїль, Нідерланди та Іспанію, де зібрав кошти на підтримку України.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країн спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.