Відомий громадський діяч Анна Міщенко випустила другий документальний фільм, де популярні артисти і підлітки поділилися власним досвідом у нарко та алкозалежності.

Так, співак Коля Серга, репер FACE, фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук, соліст Сальто Назад Sasha Tab і репер KALUSH чесно розповіли про те, скільки болю їм принесла залежність від різних руйнівних речовин.

“Всі десь гуляють, а я закрився вдома, бо паяюсь, що б не зірватись, якщо вийду. А якщо вийду – то зірвусь. Ні одного немає амфетамінового дня, за яким я скучаю. Це шляпа”, – відверто зізнався KALUSH

“Нічим хорошим це не закінчилося для мене, негативно відбилося на психіці, до сих пір від цього страждаю. Тривожні розлади, паніка…”, – розповів FACE

“Декілька разів я виступав п’яним. Не відчуваєш ритму, не чуєш нот, тобі здається все офігенним, а потім дивишься записи людей…Це жесть, це соромно, це непрофесійно. Страшно звучить, але я, напевно, був алкоголіком”, – зізнався Олег Собчук

Фільм “Недетские слабости” за словами його творця, засновниці громадської організації “Соціальний діалог”, Анни Міщенко – це можливість сказати про масштаб поширення залежності серед підлітків і те, як важливо побудувати в нашій країні алгоритм взаємодії з неповнолітніми для їх кваліфікованого лікування.

“Це можливість пояснити підліткам, що їхні проблеми не унікальні, адже є багато артистів і дорослих, які пройшли цей шлях і точно розуміють куди він веде. А з точки зору батьків – можливість подивитися іншими очима на своїх неповнолітніх дітей, не ідеалізуючи їх. І пам’ятати, що в нашій країні ніхто від цього не застрахований, ні соціальним суспільством ні фінансовим ресурсом”, – коментує Анна.

Щоп’ятниці на ЮТ каналі “У_Міщенко” виходитимуть розгорнуті інтерв’ю з усіма артистами, які взяли участь у зйомках відео.
Повна версія документального фільму “Недитячі слабкості” вже доступна за посиланням: https://youtu.be/bQOsOinQ0Y4

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.