K.E.D.R.O.V.A презентує свій новий Vsesvit

Співачка K.E.D.R.O.V.A (Женя Кедрова) презентує свій новий сингл Vsesvit. І це вже друга композиція артистки. 

У минулому дівчина була топмоделлю, брала участь у Тижнях моди в Лондоні, Нью-Йорку, Мілані, Парижі, Токіо, співпрацювала з DIOR, John Galliano та іншими світовими брендами. Довгий час вона мешкала в Японії, а після повернення до України змінила подіум на музичну індустрію й розпочала все з нуля. Спершу працювала ведучою ранкового шоу на радіо Europa Plus, а потім вирішила створювати власну музику. Сьогодні Женя під сценічним ім’ям K.E.D.R.O.V.A представляє відео на пісню Vsesvit — це тендітна й навіть інтимна лірика першого весняного кохання, створена у співпраці з Юрієм Хусточкою (“Океан Ельзи”, Esthetic Education).

“В музиці недостатньо бути топмоделлю — потрібно бути унікальною музичною одиницею. Мій Vsesvit — історія кохання, в якій жінка хоче бути тендітною дівчинкою й власним всесвітом для коханого. Кожна жінка хоче бути щасливою в коханні, але й водночас незалежною. Кохаймо та не боїмося починати все спочатку”, — коментує K.E.D.R.O.V.A.

“Ми володарі дум, ми володарі снів”, але маємо пам’ятати, що ми також володарі власного всесвіту. Сьогодні він може бути одного пантону, а вже завтра іншого, який робить нас сучаснішими, іншими, але завжди чесними перед собою.

“Із поверненням в Україну моє життя повністю змінилося: нова сфера діяльності, нові люди, нові відчуття. Війна та ще безліч випробувань, які проходить зараз кожен українець. Я не знаю яким було б моє життя, якби я продовжила мешкати в Японії. Але я щаслива, що знайшла в собі сили все змінити”, — розповідає Женя.

Попереду в K.E.D.R.O.V.A чимало планів, челенджів для самої себе та, звісно, творчих експериментів. Слідкуйте за новинами її нового музичного життя на YouTube-каналі та в Instagram.

Vsesvit на цифрових платформах: https://linktr.ee/kedrova 

Vsesvit в YouTube: https://youtu.be/C8PS6yT4fXE 

K.E.D.R.O.V.A в Instagram: https://www.instagram.com/k.e.d.r.o.v.a/ 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.