На Ukrainian Fashion Week #noseasonsept2021 у свою чергу дизайнер Юлія Крос зробила акцент на простоті і лаконічності, тому в її колекції можна побачити однотонні моделі з мінімальною кількістю аксесуарів, що залишає з буквально поза часом.

Такі матеріали, як бамбук, котон, кропива і конопля, нагадують нам, що мода – це не тільки про красу, а й про екологію. Вся колекція представлена ​​в базових чорному і білому кольорі, але і є вкраплення оливкових і блакитних відтінків.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото Евгений Несин
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».