Jamala презентує новий міні-альбом «Поклик» у музеї Ханенків

Jamala презентує новий міні-альбом «Поклик» наживо у Музеї Ханенків, який 10 жовтня постраждав від обстрілів з боку Росії. Усі кошти з продажу квитків будуть спрямовані 57 бригаді під Херсон.

«Ми ніколи не відбудуємо наші музеї, будемо роками закривати вікна фанерою, якщо не влучимо в корінь проблеми. І музеї як ніхто розуміється на історії, фактах і здатні боротися на своєму фронті. Ми маємо обмежений ресурс, але можемо визначити ціль. Юрій Чорноморець – український філософ, богослов – і снайпер. В рамках ініціативи «З кожної сльози віділлється куля» він закуповує для своїх колег на фронті кулі та спорядження. Разом з Джамалою ми збираємо кошти на забезпечення українських снайперів! Задля збереження людяності, незалежності і помсти за кожного!» — Юлія Ваганова, виконуюча обов’язки директорки Музею Ханенків.

«Поклик» записувався в різних куточках Європи під час вимушеної розлуки авторки з домом через війну. Він складається з чотирьох пісень, кожна з яких наповнена любов’ю до рідної культури. Тут звучить і кримськотатарський інструмент дойра, і народний спів, і українська поезія. 

«За цей рік багато хто з нас почув свій поклик. Боротися. Рятувати. Любити. Для мене цей запис сповнений теплих почуттів до сміливих людей, які ніби все життя невтомно борються за власну волю й величну культуру» — Jamala, співачка.

Презентація відбудеться 5 листопада о 16:00

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.