Інтригуючий дебют ГАНДЗЯ - АБВҐДСМ

ГАНДЗЯ – поп-проєкт Поліни Гандзі. Її творчість – це пісні про любов і насолоду, сексуальність і пороки, деградацію та інфантильність, фаталізм та непередбачуваність. У ДНК проєкту закладений вайб мегаполісу та пянюча свобода ночі. ГАНДЗЯ відкрито співає про те, чого потребує: про почуття, поглинаючу пристрасть та заборонене задоволення.

Танцювальні біти з акцентом на поп-звучанні та тексти в дусі відвертих сповідей у психотерапевта. Доступно та відверто про життя кожної дівчини, яка намагається побудувати стосунки із чоловіками. 

У дебютний ЕР «АБВҐДСМ» увійшло 4 треки. Назва EР відсилає до теми насильства, підкорення та боротьби у стосунках. Сенс боротьби – за себе і свої бажання, сенс відмови від сорому – за своє тіло чи свої прагнення.

Реліз «АБВҐДСМ» запакований у концепцію деградації стосунків між чоловіком і жінкою. Спочатку любов, потім протест, спроби змінити один одного і розставання. 

«Для мене це альбом-туторіал «Як розпізнати токсичні відносини». Думаю, що багато хто побачить в цих історіях власні», – говорить ГАНДЗЯ.

«Молочний шлях» – це початок відносин, сповнений романтики та взаємних почуттів. «Колюча» – історія про сумних дівчат, які зраджують собі у стосунках і підлаштовуються під партнера. «Пластилін» – коли партнери намагаються кардинально змінити один одного та зліпити нову людину. «Монстр» – про те, коли ти пізнаєш свого партнера, а він виявляється монстром. 

Слухати ЕР: https://fanlink.to/handzia

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.