23 жовтня у конференц-залі “Люм’єр” готелю “Турист” відбудеться унікальна подія у форматі business-meeting “INTIME ORGANIQUE”.

Мета події: демонстрація аудиторії нових якісних і натуральних продуктів компаній та брендів України, які допоможуть зберегти та покращити здоров’я людей.

У рамках заходу головний партнер і спікер business-meeting “INTIME ORGANIQE” пані Світлана Ченгал презентуватиме товари, які допомагають правильно доглядати за тілом за рахунок унікального поєднання натуральних ефірних масел і селективних рослинних інгредієнтів.

На VIP-гостей події очікує яскрава та корисна fashion & business програма: нетворкінг;
-промова про лінію продукції керівника Intime Organique в Україні пані Світлани Ченгал;
-виступ видатного гінеколога України (Secret Speaker-ім’я та прізвище стане сюрпризом для вас!) про правильний догляд за делікатними зонами; -демонстрація ексклюзивних товарів у рамках Business Corner;
-секрети про розкриття сексуальності жінки у собі повідає відома психоаналітик, сексолог пані Анна Солнцева;
-DEW&Intime Organique – феєрична колаборація бренду вишуканої білизни та купальників з унікальною продукцію догляду за тілом;
-промова CEO засновниці міжнародного видання ImperI, генерального партнера DEW пані Ліки Іванової;
-корисні поради від експерта ТВ про жіночу енергію астропсихолога пані Альони Дишлевої, де буде можливість відповідей на запитання гостей;
Запальний виступ артиста J scope – музиканта та реп-виконавця, кожен концерт якого виклик собі та публіці!

Для гостей та партнерів заходу – це можливість часу для бізнес-спілкування, обміну контактами.

На вас також очікує фуршет , чайна церемонія, вручення подарунків кожному гостю заходу від партнерів та організаторів бізнес-події!

Intime Organique – це запорука Вашого здоров’я і гармонійного розвитку!

Будьте разом з нами!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».