23 цікавих, ексклюзивних факти про гурт до дня народження.

🔹 БЕZ ОБМЕЖЕНЬ було засновано у 1999 році.
🔹 За 23 роки існування, учасниками основного складу були 16 людей (Євген Хмара, Сергій Попович та інші). Незмінними залишаються тільки Сергій Танчинець та Ігор Рибар.
🔹 У 2019-2020 ми тричі отримували нагороду «Найкращий рок-гурт».


🔹 У проекті «Танці з зірками» Сергій Танчинець увійшов до п’ятірки кращих пар сезону, хоча до проекту ніколи не займався танцями.
🔹 Під час карантинного 2020-го року нам вдалось відіграти багато унікальних концертів: тур з Безпечними Автомобільними Концертами, виступ посеред Дніпра на баржі, концерт на рухомій платформі, що рухалась центром Львова та навіть зіграли онлайн-концерт в ангарі для літаків, у закритому на карантин аеропорті Бориспіль.
🔹 Спочатку, коли хлопці почали грати свою музику у Мукачеві, Сергій Танчинець був барабанщиком. І тільки через деякий час з‘явився гурт з назвою БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, у якому він став вокалістом.
🔹 Перший виступ за межами рідного Закарпаття відбувся у 2002 році у Львові.
🔹 Батько Сергія колекціонує всі афіші гурту від моменту заснування, а також десятки грамот та нагород.
🔹 Перші репетиції проходили у 208-мій аудиторії Мукачівського технологічного інституту.


🔹 Заради зйомок кліпу на пісню «Underground», Сергій ліг у справжню труну.
🔹 У 2005 році ми стали учасниками українського фіналу фестивалю «Global Battle Of The Bands» і виступали як «найкраща нова група Західного регіону України».
🔹 У 2007 році ми змінили українську назву «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» на англійську «Without Limits» та випустили свій перший альбом «Underground», також створивши дебютне відео з однойменною назвою. У перші дні ротації композиція стала лідером у хіт-параді «М2О» на каналі М1. Відео протягом кількох місяців трималося у десятці найкращих кліпів програми. Згодом ми все ж відновили україномовну назву — «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»
🔹 Усі музиканти БЕZ ОБМЕЖЕНЬ живуть у Києві, окрім Ігоря Рибара. Він досі живе у рідному Мукачеві.
🔹На початку 2014-го ми випустили пісню «Мамині слова», яку присвятили героям Небесної сотні.
🔹 У 2016 взяли участь у Х-Факторі, де виступили на кастингу з піснею «Без неї ніяк» і вперше заспівали на таку широку аудиторію.
🔹 2019-ий рік став рекордним для нас за кількістю концертів – 174 виступи БЕZ ОБМЕЖЕНЬ протягом одного календарного року.
🔹 Перший наш великий тур був на підтримку синглу «Хочеш», в рамках якого ми зіграли концерти у 40 містах України.
🔹 З моменту заснування БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, ми представили 6 студійних альбомів.
🔹 Пісня «Зорі Запалали» стала рекордсменом та набрала на YouTube близько 35 млн переглядів (video+audio).
🔹 Тур «Мільярди» через пандемію тривав більше 2-ох років. Ми зіграли близько 120 концертів на підтримку цього альбому.
🔹 Наші пісні стали саундтреками до 5 фільмів.До прикладу, трек «Колискова» став офіційним саундтреком кінострічки «Заборонений». Пісня «Воля» стала саундтреком до фільму «Позивний Бандерас».
🔹 Спільно з Tikhonov Agency ми зробили перший і єдиний в Україні тур автомобільних концертів. Влітку 2020 відвідали 13 міст у такому форматі і отримали спец-нагороду YUNA за даний проект.
🔹 Восени 2021 року вийшов новий альбом «Вільні люди», на підтримку якого ми проведемо всеукраїнський тур та виступимо у 100 містах України, з фінальним концертом на НСК Олімпійський.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.