“СОН” від гурту GG ГуляйГород, учасника шоу «Голос Країни 2022» – це  сучасне прочитання народної колискової “Ой ходить сон коло вікон”, яка свого часу надихнула Дж. Гершвіна на створення світового хіта “Summertime“.  Музиканти запросили до співпраці відомого саунд-продюсера Романа Черенова (Morphom) , який також заграв на сопілці та заспівав авторський текст.

«”СОН” був закінчений за тиждень до лютневого вторгнення і готувався до релізу. Але в одну мить життя всієї країни змінилось і принесло нові змісти у старовинну колискову.

Ми присвячуємо її нашим військовим, що боронять Сон та Спокій всіх українців.» – розповідають учасники гурту. 

«GG ГуляйГород» – етно-електро проєкт, що поєднав український фольк із сучасною денс музикою EDM. Вперше гурт став відомий широкій аудиторії з випуском спільного альбому Тартак – ГуляйГород (2005). Особлива енергетична суміш проєкту – це запальні DJ-мікси у поєднанні з народний вокалом, скрипкою та сопілкою.

За плечима проєкту три альбоми, відеокліпи, концерти у Польщі, Естонії, Греції, Єгипті та в Індії, участь у великих українських фестах таких як Atlas WeekendRespubica FESTFaine MistoGogol FestKhortytsia FreedomКраїна Мрій та інших. Треки гурту неодноразово перебували в ротації на відомих радіостанціях України.

GG ГуляйГород – учасник талант шоу Голос Країни 2022, фіналіст музичних конкурсів М2 Хітконвеєр 20212018 та Українська Пісня 20212016. Також проєкт представляв Україну на шоу кейс фестивалі Tallinn Music Week 2021, Folktronica Stage в Естонії.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.