КиївПрайд та Варшава Прайд обʼєднаються і проведуть спільний марш за мир і свободу України та проти російської агресії

Марш відбудеться 25 червня у Варшаві.

У зв’язку із повномасштабною війною росії проти України, яка розпочалася 24 лютого, десятий ювілейний Марш Рівності у Києві не може відбутися у звичному форматі у столиці України. ЛГБТ+ українці_ки єднаються зі спільнотою Варшави та виступають ходою проти війни, за свободу і права людини разом. 

Разом ми виступаємо за свободу і права людини, проти війни. Ми будемо вимагати миру, вболівати за перемогу України, за свободу української землі й народу.

«росія забирає наші домівки, наші сім’ї, наших друзів і наших близьких, але вона ніколи не забере у нас свободу, нашу видимість і наше право голосу. 25 червня ми вийдемо не для того, щоб святкувати. Ми звертаємося до всього світу: допоможіть Україні перемогти! Допоможіть українському народу жити вільно на своїй землі!» – закликає міжнародну спільноту Ленні Емсон, директор КиївПрайду.

Організатори очікують близько 80 тисяч учасників. Ми закликаємо спільноту, ЛГБТ+ організації та людей у всьому світі приєднатися до маршу у Варшаві та виступити разом з нами проти агресії, за свободу та мир.

«Для нас, у Варшава Прайді, спільнота – це про захист інших. Ми надаємо простір голосам, яким потрібно звучати гучніше. Спільнота – це йти пліч-о-пліч за безпеку і свободу тих, у кого її забрали. Ми пишаємося тим, що приєднуємося до КиївПрайду  у їхньому марші за перемогу України!» – підкреслює Юлія Мачіоха, президентка Варшава Прайду.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.