29 вересня відбувся HR Wisdom Summit і разом із 30 HRD та СЕО великих компаній було обговорено навички майбутнього, нові інструменти мотивації співробітників та інновації в HR, які допоможуть випередити конкурентів та покращити бізнес-результати.

Саміт проходив у Academy DTEK, що розташована на території UNIT.City

Відвідувачи дізналися:
• Як і навіщо вирівнювати гендерний дисбаланс у C-Suite, від Chief Governance Officer холдингу Techiia holding Людмили Ткач-Ключник,
• Як досягти інноваційного прориву через навчання персоналу, розповість керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв,
• Як не втрачати ефективність в гібридних форматах роботи, від HR-директорки Баядера Групп Людмили Савицької,
• Які програми та кейси HR допоможуть прокласти шлях до постпандемічного світу, від керівниці департаменту з управління персоналом YASNO Київські енергетичні послуги Людмили Єропкіної.

У форматі панельної дискусії нові інструменти мотивації, автоматизацію HR-процесів та new skills обговорять HRD Київстар Оксана Олійник, директорка по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Адвокатське об’єднання Астарта Світлана Мозгова, HRD Нова пошта Ніна Масюк, директорка з персоналу, соціального розвитку та екології ДТЕК Олена Семич.
Модератор – CEO першої онлайн-платформи з пошуку роботи в Україні robota.ua (http://robota.ua/) Кірілл Манковскі.

У вечорі відбулася церемонія нагородження HRD та компаній у номінації «Найкращий бренд роботодавця від журналу «ТОП100. Рейтинги найбільших».

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Наталия Борисовна

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».