Неймовірний атмосферний музичний вечір на підтримку України «Helvetia for Ukraine» відбувся 10 квітня в самому центрі Цюріху.

На квартирнику виступив Швейцарський дует – Zugluft (протяг з німецької), https://www.zugluft.net/portrait.html

За допомогою скрипки та бас-кларнета Зуглуфт винаходить музику, яка живиться клезмером, мінімалізмом, а також джазом, роком і танго.

Дует з легкістю перестрибує стилістичні межі і більше за будь-яку традицію любить швидкі зміни та витончені звукові комбінації. Скрипка – Андреа Кіргхофер, Бас-кларнет – Бруно Стербі.

Організаторами квартирнику стала швейцарська українка Євгенія Зеленська, яка є співзасновником товариства Helvetia for Ukraine.

Засновниками Товариства Helvetia for Ukraine є українці та швейцарці, що займаються допомогою українській армії ще з початку війни (з 2014). Теперішній основний фокус – тактична медицина, а також забезпечення актуальних потреб (взуття, павербенки, ліхтарі, тощо).

Щиро вдячні за гостинність та запрошення Євгенії Зеленській. 

Всі донейшен від сьогоднішнього вечора будуть направлені на цільові потреби

Організатор https://www.helvetiaforukraine.ch

Lucky Ukraine 🇺🇦

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».