23 листопада в Національному палаці України грандіозно пройшов концерт “української бджілки” Аліни Гросу.

Команді Lucky Ukraine цей концерт запам’ятався дивовижніими трюками, запальними танцями, улюбленими та новими хітами.

“Ми робимо все, щоб глядачам було, по-перше, безпечно через пандемію. Концерт пройшов з дотриманням усіх карантиних норм, – наголосила Аліна Гросу. – Вкладено багато зусиль у наше циркове шоу. Ми не шукали легких шляхів, тому не використовували додаткових страховок, трос тримав тільки руку. Після – рука синя від синців, настільки вона перетискалась тросами. Звичайно болить, але воно того варте. Зробили все, щоб це шоу запам’яталося та здивувало.

Глядачи побачили круті декорації, велику кількість балету, джаз-бенд, а ще сюрпризи у вигляді дуету зі своїм коханим Романом Полянським. Разом вони виконали дві пісні: “Рушник” та “Почуття на касетах”. Під час виступу закохані ніжно обіймалися та цілувалися.

До речі, як тільки Роман з’явився на сцені, весь зал почав вигукувати: “Роби пропозицію руки та серця”. Але закохані пожартували. Вони вдали, ніби не розуміють, про що йдеться.

Втім, пропозиція руки і серця на сцені все ж таки була. Співачка допомогла своєму фанату, зробити пропозицію своїй коханій. Після того, як Аліна заспівала свою чергову пісню, вона запитала залу, чи є тут Микита, якому вона має допомогти. Усі Микиту почали вигукувати. Кожен хотів піднятися на сцену до артистки. Втім, Аліна шукала певного Микиту. І він вийшов до неї з-за лаштунків, взяв мікрофон і попросив, щоб його кохана Юлія піднялася до нього на сцену. Дівчина, яка нічого не підозрювала, пішла до Микити. Тим часом хлопець став на одне коліно і пропонував їй. Шокована Юлія відповіла “так”.

Співачка розпочала свій концерт зі знаменитої композиції “Бджілка 2.0”. Це зухвала версія хіта її дитинства про маленьку бджілку. Виконавиця заспівала й інші відомі пісні, такі як “Вова”, “Малинові губи”, “Дика”, “Непереможна”, “Хочу я баса” та багато інших.

Фото Євгеній Несін

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
PR Lucky Ukraine PR Agency

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian