Українська співачка Grosu успішно почала свій сольний концертний тур.

Перший виступ відбувся 30 вересня у Вінниці. Артистка зібрала аншлаг, глядачі приїхали з різних куточків України.

Аліна приготувала для шанувальників не тільки нову концертну програму, а й подарунки для найактивніших слухачів. Артистка відкрила нам секрет: “В кожному місті я буду дарувати модні толстовки зі своїми ініціалами тим, хто відриватиметься на повну на концерті, підспівуватиме і насолоджуватиметься вечером”,- підкреслила співачка.

Нагадаємо, що вже сьогодні Grosu виступить в Житомирі, 3 жовтня концерт відбудеться в Харкові, 4 жовтня – в Сумах, а 5 жовтня – в Дніпрі.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».